آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

قوانین و مقررات سایت

برگشت وجه تنها قبل از صدور رژیم ممکن می‌باشد

در صورت پرداخت وجه و عدم تمایل به همکاری با وب‌ سایت رسمی دکتر پاسدار قبل از صدور رژیم، شما می توانید از طریق سیستم تیکت دهی درخواست خود را در اختیار مدیر سایت قرار دهید و در صورتی که تا لحظه مشاهده پیام توسط مدیر رژیم شما صادرنشده‌باشد امکان عودت هزینه شما وجود دارد.

توجه شود که ضمانتی درباره مدت زمان بازگشت وجه شما وجود ندارد ولی تلاش مدیر سایت بر انجام سریع تر این کار است.

درصورتی که پرداخت شما با مشکل روبرو شد

درصورتی که پرداخت شما با مشکل روبرو شد (به علت خرابی‌های بانک ) مبلغ پرداختی تا ۷۲ ساعت به حساب شما توسط بانک باز‌گردانده خواهد شد ،درصورتی که پرداخت درست انجام گردیده است ولی ارتباط شما با سایت قطع شد و حساب شما فعال نشد از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین و تماس با ما می‌توانید مدیر  سایت را مطلع نموده تا برای فعال سازی حساب شما اقدام نماید. درصورتی که پرداخت با موفقیت انجام شده باشد وحساب کاربری شما فعال شد می‌توانید از طریق منو کاربری به منظور تکمیل اطلاعت کاربری اقدام نموده وظرف 24 تا 48 ساعت رژیم در پروفایل کاربری شما قابل مشاهد است.

شرایط استفاده از سرویس
  • توجه شود که رژیم براساس اطلاعات شما در قسمت اطلاعات تکمیلی صادر می‌شود ،بنابراین از دقیق بودن این اطلاعات مطمئن باشید
  • اگر که اطلاعات و مواردی تکمیلی در مورد شما وجود دارد که احساس می‌کنید در فرایند رژیم‌نویسی ضروری است حتما آن را در قسمت اطلاعات تکمیلی ذکر نمایید.
  • پس از ثبت نام ارتباط با شما از طریق سیستم تلگرام انجام خواهد شدتا از صحت اطلاعات ثبت شده اطمینان حاصل شود.
  • این سایت در کشور جمهوری اسلامی ایران فعال بوده و از قوانین این کشور پیروی می‌کند.