لاغری با بو یکی از روش هایی است که به کاهش اشتها و بی میل شدن کمک بسیار زیادی می کند. نام این روش لاغری نیز وسوسه انگیز است و راهکار بسیار آسانی است.

اما نکته ی قابل اهمیت آن است که اگر شما قصد لاغر شدن و کاهش وزن دارید باید ابتدا توسط یک پزشک متخصص تغذیه آنالیز شوید و سپس در کنار تحرک بیشتر این راهکار به شما کمک می کند علاوه بر کاهش اشتها، سوخت و ساز بدنتان نیز بالا برود.

لاغری با بو و عطر میوه ها

  • لیموترش

لیمو ترش از میوه هایی است که طعم آن باعث می شود میل به غذا خوردن در شما افزایش پیدا کند. اما جالب است بدانید برای لاغری با بو می توانید از عطر تازه ی پوست این میوه کمک بگیرید.

پوست لیمو ترش دارای ترکیباتی است که بو کردن آن باعث می شود انرژی شما بالا برود و احساس نشاط کنید. در نتیجه این عامل باعث می شود اشتهای شما نسبت به غذا کم شود. 

  •  بوی نارنج

نارنج جزو آن دسته میوه هایی است که اکثرا از فواید آن غافل هستند. لاری با بو و عطر نارنج یکی از راهکار های عالی برای سرکوب اشتهای کاذب است. عطر این میوه باعث می شود اشتهای کاذب و ریزه خواری در شما سرکوب شود. در نتیجه بدن برای تامین انرژی به سراغ چربی های اشباع شده در بدن می روند.

  • نارنگی و پرتقال

لاغری با بو و عطر نارنگی و پرتقال یکی از سریع ترین روش ها برای کاهش احساس گرسنگی های عصبی است. عطر این دو میوه خاصیت آرامبخشی دارد و حتی در زمان ناراحتی بو کردن اسانس های این دو میوه باعث آرامش می شود و از طرفی ریزه خواری را به شدت کاهش می دهد.

  • خیار

خیار یکی از میوه های پر طرفدار است که خاصیت زیادی نیز در خود دارد. علاوه بر داشتن خاصیت برای بهبود سلامت بدن باعث می توان از آن در لاغری با بو استفاده کرد.

عطر و بوی خیار دارای ترکیباتی است که اشتها را سرکوب می کند و از طرفی سوخت و ساز را در بدن به شدت بالا می برد. زمانی که سوخت و ساز فرد دارای اضافه وزن بالا برود ریزه خواری و اشتهای کاذب او نیز سرکوب خواهد شد.

لاغری با عطر و بوی نوشیدنی ها

    • دمنوش زنجبیل

لاغری با بو و عطر دمنوش زنجبیل یکی از روش های عالی است. عطر و بوی این ریشه مانند خود این گیاه متابولیسم را به شدت بالا می برد و باعث می شود بدن برای تامین انرژی به سراغ چربی های انباشته شده در شکم برود. از طرفی عطر این دمنوش تیز است و باعث می شود حس تمرکز بالا برود و احساس گرسنگی کاذب نیز سرکوب شود

  • قهوه

قهوه یکی از نوشیدنی های بسیار محبوب در جهان شناخته شده است. نوشیدن قهوه تلخ یکی خوراکی هایی است که به افراد اضافه وزن بسیار پیشنهاد می شود.

عطر قهوه باعث می شود حس هوشیاری شما بیشتر شود و از طرفی اشتهای کاذب و ریزه خواری در شما را بسیار کم می کند. این عملکرد باعث خواهد شد برای مدت طولانی تری به سمت خوراکی ها نروید و چربی های اشباع شده در بافت و عضلات بدن شروع به از بین رفتن کنند.

  • دمنوش نعناع

دمنوش نعناع و عطر آن یکی از روش های عالی برای کنترل اشتها است؛ چرا که این دمنوش و مشتقات آن باعث می شود حس تازگی به شما دست دهد و با این عملکرد دیرتر احساس گرسنگی خواهید کرد.

  • دمنوش های دارچین

برای لاغری با بو پیشنهاد می شود از بو کردن دارچین و دمنوش آن غافل نشوید. این خوراکی خوش طعم و بو با لاغری ارتباط مستقیم دارد.

چرا که عطر آن مانند خوردن دارچین باعث می شود چربی های اشباع شده به طور طبیعی به فرآیند سوخت و ساز وارد شوند. در نتیجه این عامل باعث می شود شما مدت زمان طولانی تری احساس گرسنگی داشته باشید.

در آخر:

لاغری با بو و عطر خوراکی ها یکی از راهکار هایی است که باعث می شود ذهن شما گول بخورد و هورمون هایی که باعث سیری می شود را از خود ترشح کند؛ در نتیجه این روش یکی از راهکارهایی است که متخصصان تغذیه برای کمک به کاهش وزن به افراد دارای اضافه وزن می دهند.

این مطلب توسط تیم تحریریه، از منابع مختلف گردآوری شده و صرفا جهت آشنایی شما با موضوع مورد بحث تنظیم شده است. هیچگونه تاکید یا رد در مورد این مطلب را تضمین نمی‌کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید